Sık Sorulan Sorular | WEB AJANS V4+

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?
Satışını yaptığımız tüm temalar alan adı lisanslı olması sebebi ile birden fazla siteye kurulum gerçekleştiremezsiniz. Her alan adı için ayrı tema satın almanız lazım.
Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
Yazılımlarımı alan adı lisanslı olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo siteyi tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Alan adı (domain) satışı yapıyor musunuz ?
Alan adı (domain) satışını paketlerden satın almanız doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz alan adını sistem üzerinden sorgulayıp bize iletmeniz yeterlidir.
Hosting satışı gerçekleştiriyor musunuz?
Dahil olan paketlerimizden satın almanız doğrultusunda hosting satışını gerçekleştiriyoruz.
Hosting sınırı var mıdır?
Hostinglerimizde herhangi bir sınırlama yoktur.
Satın aldığım hostinge başka web sitesi yükleyebilir miyim?
Bizden satın aldığınız hostingler sınırsız olarak verilmektedir ve bizim kurulumunu gerçekleştirdiğimiz web sitesi dışında başka herhangi bir site yüklenmemektedir.
Aldığım temayı daha sonra farklı tema ile değiştirebilirmiyim?
Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır sonradan lisans ve tema değişmemektedir.
Her yıl ödeme yapmam gerekiyor mu?
Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.